Serwis kotłów

W ofercie KOTŁO-BUD, prócz sprzedaży kotłów na ekogroszek i pellet, mamy takżę usługę serwisu. Jako producent działający od wielu lat w branży grzewczej, dobrze wiemy, jaką trudność może sprawić odpowiednie ustawienie wszystkich funkcji pieca lub usterka, kiedy się jakaś pojawi. Masz problem ze swoim kotłem albo chciałbyś dowiedzieć się, jak funkcjonuje wybrane przez Ciebie urządzenie? Zapraszamy do kontaktu! Wszystko wyjaśnimy w przystępny sposób.

Mimo że piece naszej produkcji są praktycznie bezawaryjne - stawiamy czoła wszelkim problemom, które pojawiają się u naszych klientów. Dlatego prowadzimy serwis kotłów na terenie Oświęcimia, Pszczyny i w okolicach. Nasze usługi serwisowe obejmują:

Przegląd i konfiguracja

Przegląd kotłów to bardzo ważna kwestia, o której należy pamiętać szczególnie przed rozpoczęciem okresu grzewczego. Regularne sprawdzanie wentylatorów i silników w kotłach na pellet czy tych na ekogroszek - gwarantuje zachowanie ich wydajności. Ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo, bowiem tylko odpowiednio wyczyszczony i skonfigurowany kocioł może być w pełni bezpieczny dla domowników, ale i środowiska. Kotły naszej produkcji są ekonomiczne, ale przede wszystkim mamy w ofercie piece ekologiczne i zależy nam, aby cały rok pełniły swoje funkcje w niezagrażający środowisku sposób.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami serwisu - zapraszamy do współpracy. Dojedziemy wszędzie na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego.