Oferta kotłów w KOTŁO-BUD

W KBO mamy bardzo obszerną ofertę kotłów. Znajdziesz u nas zarówno piece z podajnikiem, jak i kotły na pellet. Zależnie od tego, jaką przestrzeń chcesz ogrzać i jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup odpowiedniego urządzenia - możemy przygotować dla Ciebie inną ofertę, która spełni Twoje wymagania. Jeżeli jesteś zainteresowany ekologicznym rozwiązaniem, które certyfikowane jest mianem Eco Design lub piecami 5 klasy - trafiłeś idealnie. Nasza oferta obejmuje różne typy pieców, które zasilane są ekologicznym paliwem w postaci pelletu lub ekogroszku. Jeżeli wahasz się nad jakimiś opcjami - skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy taki kocioł, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu lub innym obiekcie użytkowym, który chcesz ogrzać. Nie czekaj na okres grzewczy - zapraszamy do kontaktu już teraz!

Ekonomiczne kotły

KOTŁO-BUD stawia bardzo duży nacisk na ekologiczne rozwiązania, ale równie ważny jest dla nas aspekt ekonomiczny. Wiemy, że nasi klienci szukają budżetowych rozwiązań, które posłużą na długo i będą najbardziej wydajne, jak to tylko możliwe. Dlatego w naszej ofercie mamy takie piece i kotły, które opłacają się długoterminowo. Czasami warto zainwestować więcej w samo urządzenie na rzecz tańszego opału, jak w przypadku pieca na ekogroszek. Pomagamy także uzyskać dofinansowanie do zakupu pieca CO. Jeżeli jesteś zainteresowany kotłami, które nie szkodzą środowisku i nie wpływają negatywnie na Twoje zdrowie, a do tego są wydajne i solidnie wykonane - zapraszamy do współpracy. Z pewnością pomożemy Ci podjąć decyzję odnośnie najlepszego urządzenia dla Ciebie i Twojego domu.

Jeżeli masz obawy lub wątpliwości w temacie kotłów - możesz skorzystać z naszej usługi serwisu. Wykonujemy przeglądy i konfigurujemy piece. Działamy w Oświęcimiu i okolicach oraz w wielu innych miastach województwa Śląskiego. Zapraszamy!