Piece klasy 5

Interesując się wyborem idealnego kotła do Twojego domu, warto rozważyć wszelkie urządzenia, które zalicza się do pieców klasy 5. Są to kotły, które nie emitują nadmiaru niebezpiecznych pyłów do środowiska, dzięki czemu nie są tak szkodliwe, jak bywało to w piecach starszej generacji. Kotły te bardzo często występują równocześnie z certyfikatem Eco Design, który zapewnia Cię o tym, że nie wpływają negatywnie ani na środowisko, ani na Twoje zdrowie. Piece te mają przede wszystkim bardzo dużą sprawność cieplną, co wiąże się z dużo niższymi kosztami paliwa. Mimo że kotły klasy 5 są nieco droższe od tych niższej klasy - wydatek ten zwróci się bardzo szybko, bowiem opał do tego typu urządzeń jest znacznie tańszy. Decydując się na piec klasy 5, masz pewność, że czeka Cię bezproblemowa obsługa. Kotły te są wysoko zautomatyzowane i działają właściwie bezobsługowo. Szczególnie, jeżeli zdecydujesz się na wersję pieca z podajnikiem, który w przeciwieństwie do pieców zasypowych – dostarcza opał automatycznie.

Kotły z gwarancją najwyższej klasy

Kotły klasy 5, to kotły z gwarancją najwyższej klasy. W naszej ofercie mamy urządzenia bardziej zaawansowane, które pozwolą Ci na zmniejszenie kontaktu z piecem do minimum. Podajniki stosowane w piecach klasy 5, sprawdzają się świetnie w roli odmierzania i dosypywania ekogroszku lub innego opału do wnętrza kotła w razie potrzeby. Jest to bardzo duża oszczędność czasu, ale także pieniędzy.

Jesteś zainteresowany zakupem kotła najwyższej klasy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tych urządzeń i kontakt w razie pytań lub wątpliwości. Chętnie doradzimy Ci, którą opcję wybrać dla Twoich potrzeb. Zapraszamy!