Dobór odpowiedniego pieca CO KOTŁO-BUD OSIEK

Nasze przedsiębiorstwo KOTŁO-BUD OSIEK specjalizuje się od lat w produkcji wysokiej klasy kotłów i pieców centralnego ogrzewania. Naszym klientom dostarczamy ekologiczne, sprawne i wygodne w obsłudze piece przeznaczone na paliwa stałe – eko-groszek, miał, węgiel gruby, pellet oraz na drewno. W asortymencie posiadamy szeroką gamę modeli pieców CO – to powoduje, że każdy z naszych klientów może dopasować odpowiedni model do swoich wymagań.

Na naszej stronie internetowej znajduje się specjalny konfigurator – dzięki niemu można dopasować odpowiedni rodzaj kotła do danego budynku. W formularzu należy wprowadzić informacje dotyczące pożądanego rodzaju paliwa, a także rodzaju pieca z naszej oferty, potem należy wskazać powierzchnię grzewczą (zalecamy dodać 10% w przypadku starszych budynków). Konfigurator wskaże sugerowaną moc oraz cenę zakupu. W razie dodatkowych pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji – wystarczy tylko do nas napisać, a my odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Piece CO KOTŁO-BUD OSIEK można zakupić u naszych autoryzowanych partnerów na terenie całego kraju. Informacje dotyczące punktów zakupu można znaleźć również na naszej stronie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Pokaż wszystkie porady