Piece na Ekogroszek

Dlaczego Warto Zdecydować się na Piec na Ekogroszek?

Nowoczesne piece przeznaczone do użytku z węglem kamiennym i brunatnym wyróżniają się znacznie wyższą sprawnością niż te starszej generacji. To powoduje, że są one atrakcyjną alternatywą dla innego rodzaju systemów grzewczych – na gaz, olej czy też na prąd. Szczególnym powodzeniem cieszą się piece na ekogroszek. Dlaczego są tak popularne?

Najważniejsze zalety pieców na ekogroszek to:

  • wyróżniają się specjalną konstrukcją – są to piece z podajnikami retortowymi
  • mają wysoką sprawność – nawet do 85%, co powoduje, że koszty produkcji ciepła są niższe
  • są ekonomiczne – zużycie ekogroszku jest nieduże, ponieważ jest to paliwo o wysokiej wydajności
  • są wygodne w obsłudze – są zautomatyzowane i nie wymagają regularnego dodawania paliwa ze względu na obecność podajnika i sterowników, wystarczy tylko uzupełniać ekogroszek raz na kilka dni i usuwać popiół, a piec będzie utrzymywał stałą temperaturę
  • są ekologiczne – ze względu na konstrukcję kotła i rodzaj paliwa zmniejsza się emisja szkodliwych gazów i pyłów

W naszej firmie KOTŁO-BUD OSIEK oferujemy szeroką gamę kotłów i piecy przeznaczonych do użycia z ekogroszkiem. Są to kotły o innowacyjnych konstrukcjach, wydajne, wygodne w użytkowaniu, a także ekonomiczne, co powoduje, że są korzystną inwestycją. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami kotłów i piecy na ekogroszek znajdującymi się na naszej stronie internetowej – w razie potrzeby służymy pomocą w dobrze tego najlepszego.

Zapraszamy do KOTŁO-BUD OSIEK!

Pokaż wszystkie porady